Lesrooster vanaf maandag 17 augustus

 

Waar:                          Wat                                         Trainers + evt. assistent trainer                     

TURNHAL

 

Maandag

15.45 – 16.40 uur         Meisjes gr. 3-4                         Akke + Kim

16.40 – 17.35 uur         Meisjes gr. 5-6                         Akke + Kim                                          

17.35 – 18.30 uur         Springuur me/ jo basisschool   Akke + Jesse                                       

15.45 – 18.30 uur         A /B jeugdselectie                   Cor + ??

18.45 – 19.40 uur         Meisjes gr.7-8 + ouder              Cor en Akke

19.45 – 20.40 uur         Aerobic                                   Cor

                                                                                                          

Dinsdag

09.00 – 09.45 uur         Ouder & kindgym                     Akke

10.15 – 11.10 uur         Senior Fit +                              Akke

15.45 – 17.45 uur         Kweekvijver                             Cor + Kristel en Babette

16.45 – 18.45 uur         C- selectie                               Cor + ?

19.00 – 19.55 uur         Meisjes gr.7-8 + ouder              Wendy                                     

20.00 – 21.00 uur         Bootcamp/Workout                  Wendy

                                                                                                                                  

Woensdag

13.30 – 16.30 uur         Meisjes jeugdselectie               Cor en Akke

16.45 – 19.45 uur         Meisjes A/B/C selectie             Cor en Akke

16.45 – 19.45 uur         Jongens selectie                      Yvar     

19.45 – 20.45 uur         Springuur, vanaf klas 1             Yvar

                                                                                              

Donderdag

09.00 – 09.55 uur         Aerobic                                    Cor

09.55 – 10.50 uur         Bewegen op muziek                  Cor

15.45 – 16.40 uur         Jongens gr. 3 t/m 5                   ??                                           

16.40 – 17.35 uur         Jongens gr. 6 t/m 8                   ??

15.45 – 17.45 uur         C-selectie                                 Cor                  

17.45 – 19.35 uur         Acrogym                                   Cor 

19.45 – 20.40 uur         Dames/ heren turnen                Cor

                                                                                                                                  

Vrijdag

14.45 – 15.40 uur         Kleuters                                   Akke

15.40 – 16.35 uur         Meisjes gr. 3-4                          Akke

16.35 – 17.30 uur         Meisjes gr. 5-6                          Akke

17.30 – 18.25 uur         Topjes training, acro                 Akke en Kim

15.45 – 18.30 uur         Meisjes selectie A/B/C              Cor  + ?

18.30 – 20.20 uur         Acrogym                                   Cor en Akke

20.20 – 21.15 uur         Dames/ heren turnen                Cor

                                                                                                                                              

Zaterdag

09.00 – 12.00 uur         Meisjes A-selectie                     Cor en Akke + Paula, Kristel

09.00 – 12.00 uur         Jongens selectie                       Menno (onder supervisie van Cor)

 

 

De Kamp

 

Dinsdag

19.15 – 20.15 uur         Volleybal                                  Cor

MARSLANDEN

 

Woensdag

09.00 – 09.45 uur         Ouder & kindgym                     Marieke Huisman 

Donderdag

15.30 – 16.25 uur         Kleuters                                   Akke

 

Möllinksslag, Bergentheim

Donderdag

18.30 – 19.25 uur         Dames grondgym                      Akke

Onze Sponsoren