Maandag

Turnhal  
TijdGroepLeiding
15.45-16.40 uur Meisjes groep 3/4 Akke Bleker
15.45-18.30 uur Selectie A/B Cor Bleker, Paula & Danna
16.40-17.35 uur Meisjes groep 5/6 Akke Bleker
17.35-18.30 uur Springuur meisjes/jongens Akke Bleker
18.45-19.40 uur Meisjes vanaf groep 7 Cor & Akke Bleker
19.45-20.40 uur Aerobic Cor Bleker
     
   
     
     

Dinsdag

Turnhal  
TijdGroepLeiding

09.00-09.45 uur

10.15-11.10 uur

Ouder & Kindgym 
Senior Fit +

Akke Bleker 

Akke Bleker

15.45-17.45 uur

16.45-18.45 uur

Kweekvijver

C-selectie

Cor Bleker, Kristel, Desteni

 & Babette

     
19.00-19.55 uur Meisjes/Dames vanaf gr.7 Wendy Bleker 
20.00-21.00 uur Bootcamp/Workout Wendy Bleker 
   
   
De Kamp    
Tijd Groep Leiding
15.45-16.40 uur Peuters Akke Bleker
16.40-17.35 uur Kleuters Akke Bleker
19.15-20.15 uur Recreatief volleybal Cor Bleker
   
   
     

Woensdag

Turnhal  
TijdGroepLeiding
     
13.30-16.30 uur Meisjes jeugdselectie Cor & Akke Bleker

16.45-19.45 uur

Meisjes A/B/C-selectie

Cor & Akke Bleker

16.45-19.45 uur Jongens selectie Yvar Neep
19.45-20.40 uur Springuur vanaf klas 1 Yvar Neep
Marslanden  
TijdGroepLeiding

09.00-09.45 uur

 

Ouder & Kindgym

 

Akke Bleker

 

Donderdag

Turnhal  
TijdGroepLeiding
09.00-09.55 uur Aerobic Cor Bleker
09.55-10.50 uur Bewegen op muziek Cor Bleker
15.45-16.40 uur Jongens groep 3 t/m 5 Mart Evers
15.45-17.45 uur C-selectie Cor Bleker + Annelot
16.40-17.35 uur Jongens groep 6 t/m 8  Mart Evers

17.45-19.35 uur

19.45-20.40 uur

 

Sporthal 

18.30-19.25 uur

Acrogym

Dames/Heren turnen

 

Bergentheim

Dames grondgym

Cor Bleker + Meike

CorBleker

 

 

Akke Bleker

     
Marslanden  
TijdGroepLeiding

15.30-16.25 uur

 

Kleuters

 

Akke Bleker

 

Vrijdag

Turnhal  
TijdGroepLeiding

14.45-15.40 uur

15.40-16.35 uur

15.45-18.30 uur

meisjes groep 3/4

meisjes groep 5/6

Selectie meisjes

Akke Bleker

Akke Bleker

Cor Bleker

17.30-18.25 uur  Topjes training, acrogym Akke + Paula & Kim
18.30-20.20 uur Acrogym Cor & Akke Bleker

20.20-21.15 uur

 

Sporthal

15.15-16.10 uur

16.10-17.05 uur

17.05-18.00 uur

 

 

 

Heren/Dames vanaf klas 1

 

Bergentheim

Peuters/Kleuters

Meisjes groep 3 t/m 5

Meisjes groep 6 t/m 8

 

 

 

Cor Bleker

 

 

Anne-marie Geneugelijk

Anne-marie Geneugelijk
Anne-marie Geneugelijk

 

 

 

Zaterdag

Turnhal  
TijdGroepLeiding

09.00-12.00 uur

 

Selectie meisjes/jongens

 

Cor & Akke Bleker, Paula, 

Kristel, Ilse en Menno

     

Onze Sponsoren