Lesrooster vanaf maandag 23 augustus 2021

 

Waar:                          Wat                                         Trainers + evt. assistent trainer                     

TURNHAL

 

Maandag

15.45 – 16.40 uur         Meisjes gr. 3-4 recreatie                  Akke + Kim

15.45 – 18.30 uur         Middenbouw selectie meisjes       Cor

16.40 – 17.35 uur         Meisjes gr. 5-6 recreatie                  Akke + Kim                                          

17.35 – 18.30 uur         Springuur me/ jo basisschool         Akke                                     

18.45 – 19.40 uur         Meisjes gr.7-8 + Mid. sch. meisjes  Cor en Akke

19.45 – 20.40 uur         Aerobic                                            Cor

                                                                                                          

Dinsdag

09.00 – 09.45 uur         Ouder & kindgym                           Akke

10.15 – 11.10 uur         Senior Fit +                                       Akke

15.30 – 17.30 uur         Onderbouw selectie meisjes        Cor + Kristel en Babette
16.00 – 19.00 uur         Jongens selectie                            Yvar

16.30 – 17.25 uur         Topjes training acro                       Kim 

17.30 – 19.20 uur         Acro                                                Cor   

19.00 – 19.55 uur         Springuur midd.sch en ouder       Yvar 

                                 

                                                                                                                                  

Woensdag

9.00-9.45 uur               Ouder-& Kindgym                           Akke

13.30 – 16.30 uur         Middenbouw selectie meisjes      Cor en Akke

16.45 – 19.45 uur         Bovenbouw selectie meisjes         Cor en Akke

19.50-20.50 uur           Bootcamp/ Workout                       Anita

                                                                                              

Donderdag

09.00 – 09.55 uur         Aerobic                                           Cor

10.00 – 10.55 uur         Bewegen op muziek                     Cor

15.30 – 17.30 uur         Onderbouw selectie meisjes        Akke+ 

15.45 – 16.40 uur         Jongens gr. 3 t/m 8 recreatie        Cor                                          

16.40 – 17.35 uur                                                                  Cor  

17.45 – 19.35 uur         Acrogym                                         Cor 

19.45 – 20.40 uur         Dames/ heren turnen receatie    Cor

                                                                                                                                  

Vrijdag                            

15.40 – 16.35 uur         Meisjes gr. 3-4 recreatie                Akke

15.45 – 18.30 uur         Bovenbouw selectie meisjes        Cor  + ?

16.35 – 17.30 uur         Meisjes gr. 5-6 recreatie                Akke

18.45 – 20.35 uur         Dames/heren turnen                     Cor

                                                                                                                                              

Zaterdag

09.00 – 12.00 uur         Meisjes A-selectie                      Cor en Akke + Paula, Kristel

09.00 – 12.00 uur         Jongens selectie                       Cor + Meike

 

 

De Kamp

 

Dinsdag

19.30 – 20.30 uur         Volleybal                                  Cor

MARSLANDEN

 

Donderdag

15.30 – 16.25 uur         Kleuters                                   Nathan

 

Möllinksslag, Bergentheim

Donderdag

18.30 – 19.25 uur         Dames grondgym                      Akke

Onze Sponsoren